Зустрічі “Я обираю свій стан”

Зустрічі “Я обираю свій стан”

Стародавні казали, що ми продовжуємось у своїх дітях, а ще мені здається, ми продовжуємось у тому, що ми робимо, кому допомагаємо, з ким підтримуємо зв’язок.
І таким продовженням для мене є регулярні безкоштовні зустрічі для всіх бажаючих “Я обираю свій стан!”
Зізнаюся, ми запланували першу зустріч просто так, у дні, коли натяку на війну ще не було.
Першу рекламу зустрічей ми опублікували 23 лютого… І вже наступного дня ми зрозуміли, навіщо нам знадобилися ці зустрічі.
Сьогодні ми провели понад двадцять подібних зустрічей. Вони, безумовно, ресурсні як для людей, що прийшли на них, так і для нас, тілесних терапевтів.
Ділюсь кількома відгуками від тих, хто вже не один раз з нами, хто розуміє цінність уваги у бік себе та свого тіла:
“Дякую УСП ТОП і конкретно психологів Ірину, Ганну, Тараса, Ірину. Ця група підтримки мені стала як опора в цей скрутний час. Я знаю, що 3 рази на тиждень я можу прийти на цю зустріч і мій психологічний стан покращиться або ж я попрацюю своїм тілом і воно теж буде дуже вдячно. Також мені дуже приємно зустрічатися з чудовими людьми, з якими ми зустрічаємося.Ми можемо знайти однодумців та підтримку в особі один одного.Це була чудова ідея створити таку групу для зустрічей.І я ще раз хочу висловити подяку вам.”
“Я вдячна всім причетним до цього проекту! Стільки тепла, підтримки, співучасті в наш непростий час знайти складно! З нетерпінням чекаю наступну зустріч, рада ділитися своїм теплом та відчувати підтримку та турботу від вас! Дякую за знання та вміння, які дозволяють відчувати та розуміти себе, допомагати собі і допомагати тим, хто потребує моєї допомоги!
“Дякую, за надання компетентної психологічної допомоги, психопрофілактику та приємне спілкування в групі. Бережіть себе! До нових дивовижних зустрічей!”

Ці слова зігрівають, підтримують та надають енергію! Дякуємо!
До зустрічі на нових практиках!
З повагою, команда Української спільноти професіоналів тілесно-орієнтованої психотерапії”
УСП ТОП