Договір-оферта

Договір-оферта

Договір укладається між Психологом Кравченком Тарасом та одержувачем психологічних послуг на умовах оферти.
1. Учасники договору:
– фізичні особи, які не перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння; не мають психіатричних захворювань; повнолітні. (Далі «Клієнт»)
– Психолог Кравченко Т. В. (далі «Психолог»)
2. Предмет договору – психологічне консультування.
3. Договір укладається з моменту повної оплати першої консультації.
4. Договір діє до виконання всіх зобов’язань.
5. Ціни на послуги Психолога обумовлюються в особистому листуванні Психолога та Клієнта.
6. Оплата за послуги провадиться шляхом попереднього переказу на банківську картку психолога або за допомогою інших платіжних сервісів усієї суми вартості першої консультації.
7. Консультації проводяться виключно за попереднім записом із передоплатою повної суми вартості послуги мінімум за 24 години до часу консультації. В іншому випадку час консультації не бронюється.
8. Безоплатне скасування заброньованої консультації можливе в день, попередній до дня консультації.
Скасування або перенесення Клієнтом консультації в день консультації оплачується у розмірі 50% вартості консультації, тобто клієнт отримує повернення передоплати у розмірі 50%.
9. Тривалість консультації – 50 хвилин. Час рахується від запланованого початку консультації. При запізненні Клієнта час консультації не збільшується.
10. При неявці Психолога на консультацію без попередження в попередній день Клієнта, останній отримує повернення передоплати у повному обсязі та має можливість претендувати на знижку 50% на наступну консультацію.
11. Тривалість психотерапії визначає Клієнт.
12. Психологом суворо зберігаються конфіденційні персональні та інші дані клієнта.
13. Правило для всіх видів консультування: при первинному записі до Психолога на консультацію та неявці на неї без попередження – повторний запис не провадиться.
14. Про зміну цін на свої послуги Психолог повідомляє Клієнта наприкінці консультації, сплаченої за попередньою вартістю.
Контактні дані Психолога: тел.: +38(067) 560 42 02, email: yataras30@gmail.com