Кундаліні Рейки

Кундаліні Рейки

Навчання духовній енергетичній практиці Кундаліні Рейки для зцілення та вирішення широкого спектру особистих запитів, а також проведення сеансів за різними напрямками.

Засновником Кундаліні Рейки – Ол Габрієл.

Кундаліні – творча та сексуальна енергія, енергія Землі. Вона щільна і могутня. Енергія Рейкі, спускаючись зверху, з’єднується в серцевій чакрі практикуючого Рейки з енергією Кундаліні Землі і створює життєрадісний тонізуючий коктейль надзвичайно потужний і стрімкий.

Чакри та основні шляхи проходження енергії будуть набувати все більшої життєвої сили та активності, щодня, відкриваючись трохи більше, в той час як зростаючий потік Кундаліні буде циркулювати у вашому тілі. Зі збільшенням Кундаліні багато чого змінюється. Ви почуваєтеся сильнішими, живішими, збільшується гострота ваших почуттів. Почуття пов’язані з чакрами, а коли Кундаліні зростає, поліпшення стосується всіх областей.
Зі зростанням енергії Кундаліні збільшується і рівень вашої загальної енергії, Ви виявите, що можете виконувати складніші розумові завдання з меншою втомою. А, крім того, ви, можливо, виявите, що просто зусиллям волі можете викликати додаткову енергію, коли це дійсно необхідно.

При пробудженні Кундаліні зміцнюються канали енергетичної системи людини і готують тіло до збільшеного потоку Кундаліні. Медитація Кундаліні стимулює ще більшу активність Кундаліні, збільшуючи інтенсивність цієї сили. Коли канали тіла та енергії підготовлені, людина може впоратися з більшою активністю Кундаліні. Коли свідомість стає здатною краще фокусуватися і концентрувати увагу, більше енергії починає рухатися.

СТУПЕНІ КУНДАЛІНІ РІЙКИ

1 ступінь:
У Кундаліні Рейки 1 ступеня блоки у чакрах видаляються.
Головний канал енергії, від першої чакри до чакри Корона, чиститься і готується до пробудження Кундаліні, яке Ви відчуєте в Кундаліні Рейки 2 ступені.
Серцева чакра збільшується і канал енергії від рук до чакри Корона відкрито так, щоб енергія Рейки могла текти.

Можливості:
— Лікування себе та інших контактно та на відстані, лікування може також використовуватись на тваринах та рослинах.
– Очищення простору (енергетичне чищення приміщення, будинки)
— Лікування кармічних зв’язків: Є завжди кармічний зв’язок між близькими, або тими, які колись були близькими. Ці зв’язки можуть інколи тиснути на нас і мати негативний вплив на наше фізичне тіло та енергію.
Дуже часто після лікування кармічних зв’язків покращуються стосунки між людьми. Ви повинні використовувати цей тип лікування між вами і дорогою вам людиною, або тим, хто колись був дорогим. Для цього Ви маєте використовувати техніку дистанційного лікування.
— Лікування ситуації/якостей: Ви також можете допомогти виліковувати ситуацію або рису свого характеру, а також шкідливі звички.

2 ступінь:
Можливості:
ті ж + пробуджується енергія Кундаліні, збільшується чакра третього ока.
Кундаліні досягає чакри сонячного сплетіння, організм готується до підвищення енергії в Кундаліні Рейки 3 ст.
Вам також викладають певне самолікування. Коли Ви виконуєте це, збільшується вогонь Кундаліні, що чистить ваші канали енергії.

3 ступінь – Рівень Майстра Кундаліні Рейки:
Попередні налаштування посилено. Горло, Сонячне сплетення, Хара стабілізуються, відкриті чакри.
Вогонь Кундаліні посилено і виходить із чакри Корони вгору.
Ви зможете налаштувати Кристали та інші об’єкти так, щоб вони діяли як канали Рейки (тобто щоб вони випромінювали в навколишній простір позитивну цілющу енергію Рейки).

Також на рівні Майстра Кундаліні Рейки ви отримуєте додаткові налаштування: Алмазне Рейки, Кристалічне Рейки, ДНК Рейки, Родова травма і Рейки, місце знаходження і Рейки, минулі життя і Рейки, Баланс Рейки, наповнення енергією Рейки предметів

Налаштування та навчання платні. Плата за енергії та для дотримання закону енергообміну:

1 ступінь – 50 USD

2 ступінь – 85 USD

3 ступінь Майстер – 190 USD

З кожною ініціацією видається сертифікат.
При проходженні всі ступенів – видається один загальний сертифікат.

Для ініціації звертайтеся:
– telegram @meditationboy
– viber +380675604202
Ініціації проводяться дистанційно, онлайн з використанням відеозв’язку.

Інформацію щодо виданих сертифікатів ініційованим особам можна переглянути за цим посиланням: Видані сертифікати