Договір-оферта

Договір-оферта

Договір-оферта на надання психологічних послуг (редакція від 29.12.2023)

1. Учасники договору:
– фізичні особи, повнолітні, які не перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння під час психологічної сесії; (Далі «Клієнт»)
– Психолог Кравченко Т. В. (ФОП Кравченко Т. В. ІНН 3021700712) (далі «Психолог»)

2. Предмет договору – психологічне консультування.

3. Договір укладається з моменту повної оплати першої консультації і діє до виконання всіх зобов’язань.

4. Ціни на послуги Психолога обумовлюються в особистому листуванні Психолога та Клієнта.

5. Оплата за послуги провадиться шляхом попереднього переказу за обраним Клієнтом варіантом оплати.
Варіанти оплати:
– Оплата платіжними картами Visa та MasterCard – WayForPay
– Оплата на банківські реквізити розрахункового рахунку ФОП Кравченко Т. В.

6. Консультації проводяться за попереднім записом із передоплатою повної суми вартості послуги мінімум за 24 години до часу консультації. В іншому випадку час консультації не бронюється.

7. Безоплатне скасування або перенесення заброньованої консультації можливе в день, попередній до дня консультації.
Скасування або перенесення Клієнтом консультації в день консультації (без наявності вагомих поважних причин) оплачується у розмірі 100% вартості консультації, тобто тобто сума попередньої оплати не повертається.

8. Тривалість консультації – 60 хвилин (стандартна психологічна сесія) / 90 хвилин (перша психосоматична сесія). Час рахується від запланованого початку консультації. При запізненні Клієнта час консультації не збільшується. При запізненні Клієнта більше ніж на 30 хвилин, консультація відміняється і оплачується згідно п. 7 даного договору-оферти.

9. При неявці Психолога на консультацію без попередження в попередній день Клієнта або без вагомої поважної причини, Клієнт отримує повернення передоплати у повному обсязі.

10. У разі неявки Клієнта на заплановану консультацію із попередженням або наступним повідомленням Психологу про наявність вагомих поважних причин неявки, або у разі неявки Психолога на заплановану косультацію із попередженням або наступним повідомленням Клієнту про наявність вагомих поважних причин неявки, Психолог повертає грошові кошти, сплачені Клієнтом у вигляді попередьої оплати, на банківські реквізити, що надає Клієнт у особистій переписці з Психологом.
Варіанти повернення грошових коштів:
– Оплата на платіжну картку до розрахункового рахунку Клієнта
– Оплата на банківські реквізити розрахункового рахунку Клієнта

11. Тривалість психотерапії визначає Клієнт.

12. Психологом суворо зберігаються конфіденційні персональні та інші дані клієнта.

13. Правило для всіх видів консультування: при первинному записі до Психолога на консультацію та неявці на неї без попередження – повторний запис не провадиться.

14. Про зміну цін на свої послуги Психолог повідомляє Клієнта наприкінці консультації, сплаченої за попередньою вартістю.

15. При наявності у Клієнта психіатричних захворювань, діагностованих лікарем-психіатром, він повинен повідомити про це Психологу до бронювання першої зустрічі з тією метою, аби Психолог мав можливість визначення власної компетентності у роботі з таким Клієнтом. В іншому випадку ефективність психотерапії може бути втрачена.

Контактні дані Психолога: тел.: +380675604202, email: yataras30@gmail.com
ФОП Кравченко Т. В. ІНН 3021700712

Данийй договір вважається підписаним письмовою згодою Клієнта (текстовим повідомленням) в переписці з Психологом.